Donor Roll

Donations Received for the Fiscal Year of 2021
(Gifts received 7/1/20 - 6/30/21)

Hilltop Society – $50,000+

Estate of Barbara Allan P’88 

Estate of Stephen Camann ’52, P’75 

Charles V. Clement ’71 

Sabra M. Hamilton Foundation

Signe and George Kurian 

Land and Community Heritage Investment Program

Estate of Joshua S. MacDonald ’29 

James & Kathy Masiello P’90, ’11, ’12

Martha & Matthew P. Masiello ’90

April & David McElhinny P’13 

Constance & Christian A. Nast Jr. ’49, P’79 

Estate of Ida J. Prince ’24

Tracy A. & Mark S. Rudd ’69 

Holly & John Shaughnessy

Trustee Circle – $25,000+

Mary & Stephen M. Anderson ’65 

Robert M. Finch ’58 

Bradford W. Gile ’61 & E. Hume Taylor Gile 

J. Terrill Judd ’70 

Jamie A. Rome ’80 & Dr. Leila Mankarious Rome P’22 

Elaine & Stanley B. Rosenfield ’66 

Joffrey A. Roy ’88

Head of School’s Council – $10,000+

J. Christopher Burch ’72 

Thomas E. Callahan ’58 

Christy & Jay Cashman P’19

Lijun Shi & Ke Chen P’21

John E. Duggan ’67 

Carolyn & Dennis Gaudet P’07, ’13, ’15 

Robert M. Graham ’73 

Richard A. Grellier ’79 

Harriet Grossman

Topher Hamblet ’94 

Grant D. Hobson ’57 

Scott B. Laurans ’65

Mark A. McAuliffe 

John M. ’64 & Kay Morton P’05 

Nathan Wechsler & Company

Brenda & Carl W. Stinson P’82 

Richard D. Urell ’63 

Paul H. Way ’56

Knowles Society – $5,000+

Bernice E. Bradin P’19

Thomas L. Demakes ’60 

Tina & David W. Downey ’89, P’22

Phyllis & David Gould 

Carmen Gulnac

Alta & N. Peter Hamilton P’04

Andrea Snow Harvey ’89 & Jason C. Harvey P’21

Kristen Vaslet Kupperman ’06 

Fred C. Lewis II ’02

Duane & Carol Lowenstein P’18

Marie & Lawrence A. O’Rourke P’86 

Robert M. Patten ’89 

Sage Dining Services, Inc.

Andrea Ban Tecce ’88 & Joseph Tecce ’88 

Stephan D. Weiss ’61

MacMorran Society – $2,500+

Jennie & Frederick W. Bemberg ’50 

Erwin R. Brilliant ’51 

Lingkuii Bao & Xi Dai P’21 

Kelli D’Amore

Susan & Bruce N. Goodman ’64, P’87 

Anthony S. Hillman ’97 

Donald W. Isenberg ’58 

Sherry Kessel 

Lawrence R. Soforenko ’67 

Vita & David Thiel P’24

Frank E. Viano II ’77 

Ying Yao & Wei Wang P’21

George V. Wattendorf ’74 

Wei Chen & Hua Zhou P’21

1845 Founders’ Society – $1,845+

Larry D. Bartell ’76 

Deborah Boniske P’16

Alyssa Goodman Brook ’87 

Cecilia & Michael Butler P’11 

Xia Ren & Jianbing Guo P’22

Melanie I. Marken ’83 

David Reiley ’61 

Amy Elfline & Paul Ursillo P’22

Karl C. von Brockdorff ’88

Plimpton Society – $1,000+

Anonymous

Earl K. Anderson ’56 

Peter G. Appelbaum ’58 

Bernicestine & Harold Bailey Jr. ’66

Robert H. Barber

Emily & Noah Barrett ’98 

Brett T. Bayley ’70

Kathy & Philip R. Beattie P’13 

Geoffrey Blum P’09 

David A. Briggs ’71 

Jon E. Christensen ’60 

James A. Clancy ’66 

Beverly & James R. Clements P’01, ’03 

Susan & Peter Corson P’15

Fairfield P. Day III ’89

Gregory M. DeVivo ’88

Clifford D. Dufton ’61 

Jessica Haas Edgell ’96

Richard M. Freedberg ’69 

Lowell S. Freedman ’97

J. Ritchie Garrison ’69 

Robert W. Hicks ’51 

Jeffrey S. Hoffman ’69 

Christine & Wade S. Keats ’75, P’04 

Krystian J. Lagowski ’95

David R. LaRoche ’62

Nicole & Bryan Leach P’20

Thomas W. Leidner ’52 

Diane & Lawrence B. Lipton ’65 

Roy E. Littlefield III ’71 

David M. Mace Jr. ’84 

Ann & Raymond T. Mancini ’56 

Mary Frances & David Nagel P’10 

James Narkiewicz

Suzanne & Charles C. Patten ’65, P’89 

Chunfang Fan & Liejiong Pei P’20

Ivonne Hernandez & Aaron Ritter P’21, 23

Ross R. Roberts

Nicholas R. Rossetti ’78

Rachel & Peter Saliba P’17, ’19, ’19 

Matthew & Katherine Saunders P’17, ’21 

Robert M. Segal ’83 & Elizabeth Segal P’20, ’21

Marina & Andrian Shapiro P’23

Eric Smith P’05 

Thomas G. Snow ’65 

Roger L. Sonstroem ’66 

Barry J. Steinberg ’82 

Michael C. Swan ’87

Timothy T. Teuchtler ’86

Abigail Howe Waterstreet ’99 

Harold T. White III

J. Thomas Wilcox Jr. ’71 

Jill & Robert O. Wilson H’16 

Li Yang & Meng Yin P’21

Carl Anthony Young ’68 

Dean’s List – $500+

Robert W. Allen Jr. ’89

Norman E. Armour ’46

Richard D. Aronson ’54

Tracy Banks P’22

Sarah Barrett ’96 

Amanda & Matthew Beraldi P’22

Nancy & David A. Berthold ’70, P’98

Sarah S. Bird ’87 & Robert J. S. Roriston P’13 

Meghan Quinn Dorr ’93 

Tracey Dorr ’80

Peter A. Dunn ’49 

Jennifer & Wayne Epstein ’67 

Andrew C. Foss ’81 

Christopher J. Gaudette ’90

John Gignac ’51 

Douglas J. Goodman

Robert C. Guinto, Jr. ’77

Jarrad M. Gunther ’98 

Betty & Frederick Heath 

Anne & Richard Howe P’91, ’93, ’99, ’03 

Benjamin B. Howe ’93 

Bo Jiang P’22

Max Kagan Family Foundation

Patricia Black Kelly ’77 

Christopher J. Kollmar ’01

Charles A. Lawrence ’82

Matthew D. Lawrence ’90 

Frank H. Lemay 

Norman S. Mael ’73

Michael T. McCarthy ’03

Yelitza & Matthew McKenna P’22

Sarah J. Montgomery ’86

Raquel A. Nova Fischer ’97

Melissa McLean O’Neill & William O’Neill P’21, ’23

Gregory R. Orput

Craig Payne ’83 

Raejean & Jason Philippy P’23

Marie Carpenter Piper ’80 

Peter D. Quackenbos ’87

Burton H. Reynolds ’67 

Lea & William L. Richardson P’01

Steven N. Rogers ’83

Scott E. Ruggles P’18, ’20, ’22, ’24 

Michael C. Sayles ’65 

Laurence & Denise Scanlon P’22

Jolie & Jason B. Schlossberg P’16 

Rishlene Mooney Tanner ’85 

Ellen & Michael Terry P’15

Gerald A. Thorpe ’64 

Karen & Thomas M. White P’05, ’08, ’10 

Elizabeth Comerford Worcester ’84 & Seth Worcester

Yanyan Xiong & Bin Zeng P’21

John H. Zimmerman ’71

Black and Gold Club – $250+

Anonymous

Marta N. Arcate Bradin ’19

Richard C. Armstrong ’70

Peter Badger

Janice & Michael E. Baker P’83, ’85, ’87 

Sharon B. Barnes P’01 

Gilbert S. Bass ’55 

Sheldon A. Bass ’52 

Michael E. Black ’86

Paul W. Blackford ’78

Nancy H. & Edward Bohac

Douglas D. Brown ’72 

Frank Brown

Anna Scheible Cahill ’02 

Alexander A. Cary ’03 

Owen W. Cheney II ’76

Class of 2021

Andrea & Mark Condodemetraky ’91, P’17, ’25

Paul A. Cooperstein ’71

Ronald J. Costigan P’94 

John & Bridget Dickson P’21

Nora & Michael M. Doane ’69 

Charles Dominick P’93 

John R. Ehrlich ’71

Mr. and Mrs. Donald Elfline G’22

Justine & Alfred J. Gengras P’81, ’82, ’87 

Bruce C. Gibson ’62 

Orla Gibson

Robert E. Gibson ’60 

Barry N. Gorevitz ’65 

Maya Grant ’09

David W. Halvorsen ’51 

Andrea M. & Donald J. Hamann P’21

Geoffrey S. Heilhecker ’86

Pamela Henning

Martin T. Higgins ’07

John D. Holliday ’83

David Hutchinson ’64 

Marcy & Scott Kelley P’21

Robert F. Kessel ’54

Connor T. Maguire ’09

Patrick McClusky ’85

Patrick E. McTigue ’95

Donald R. Miller ’75 

Peter H. Mohle ’68 

Robert D. Myers ’55

Thomas L. Plimpton 

Timothy R. Purdy ’72 

Jennifer C. Rand ’02

Bruce A. Raymond ’66 

John G. Rumbold ’63

Dori & Greg Ryken P’00

Constantine P. Sarantos ’72 

Allan L. Settlow ’52

Kevin & Elizabeth Sheehan 

Laurie & Scott Shepard P’21

Steven J. Simone ’03 

Scott Simons

Frank P. Sroka, Jr. ’61 

Shawn J. Sullivan ’82 

William M. Sweet ’65 

John H. Talin ’63

Anthony A. Tambone ’67

Deb Tessier P’12

Bradley H. Thompson ’90 

John D. Trachy ’66 

United Methodist Foundation of New England

United Way of Los Angeles

Jane & David S. Watson P’90 

Tracy & Andrew White

Christopher G. Woodhouse ’83 

Matthew S. Wrenn ’09

Paula & Sylvester Wrenn P’09

Chen Ye & Shun Yao P’21

Eric M. Zafran ’63

Rams Society – up to $249

Anonymous

William Addai ’89

Lisa Adkins

Kathryn S. Albretsen ’15

AmazonSmile 

Elizabeth & Harris Appelman P’09 

Angelo R. Arata ’52

Stuart L. Arey, Jr. ’60 

Konstantinos S. Asprogiannis ’17

Elizabeth & Marc Balcer P’23

J. Alexander Barber ’65

Matthew L. Baronas ’17

Peter F. Baronas ’14

Richard Barry ’63 

Paula & Timothy Barry P’19

Robert R. Bean ’69

Michael Bennett

Jean P. Bergeron P’93 

Lawrence C. Bernstein ’60

Benjamin G. Bickford ’92

Therese & Robert Blaisdell P’18

Madeline T. Boles ’13

Christopher M. Bolte ’09

Jackie & Philip P. Bonafide P’96, ’98

Cameron P. Boyd ’64 

Stephan Brandstatter

Judy W. Branthover

William L. Brewster ’11

Stephen K. Brigham

Michelle Burgess

Matthew D. Butler ’11

Julie & Alex Caldwell P’24 

Marta Luciano Caldwell ’88, P’19 

J. Scott Cameron ’74

Cristina Carey

David L. Carlson ’56

Beth & Charles Carter P’24 

Joselyn Fuller Cegelka ’14

Donald Chabot & Wendy Wise P’16

William D. Chapin

Helen Chisholm ’78 

Nicholas S. Chrissis ’03

Laura & John Christiansen ’94

James S. Cianci ’91

Clayton D. Clatur P’93 

Clementina & Robert Clifford P’85, ’87 

Seth R. Clifford ’59

Albert E. Cluett III ’60

Doris & Gerald Cogan P’89

Lawrence E. Cohen ’63

Colby Colarossi ’03

Katie & George Coleman P’07 

Frederick W. Colman ’84

Cori & Kevin Connelly P’18

Thomas B. Connolly ’81

Griffin M. Connor ’17

Callie C. Cook ’18

Abigail Seifert Cooke ’06 

Barbara & Colin Corcoran P’20

Leah M. Corson ’15

Valerie T. Cortalano

Crosby Coughlin ’83

Lisa & Richard Crowley, Jr. P’20, ’23

Shenandoah Curley P’23

Valerie & A. Scott Curtis ’83

Alycia G. Dagenais ’99

Jackie & Richard M. Dana P’99

Stacey & David W. Darlington P’90, ’95

Matthew Dawson

Jessica Day

Stephen Decatur P ’85

Daniel S. DeCesare

Robert R. Dickey ’59

Van Dittmer P’00 

Patrick Dom P’16

Mr. Merle F. Drown, Jr. ’61 

Allyson G. Dudman ’06

Raymond A. Duffill Jr. ’62 

Eleanor R. Duhaime

Robin & Scott Dunbar

Jo Danna Farr

Elizabeth H. Fell DeWalt

Rosabelle L. Fergus ’20

Alex Ferraro ’06

Michelle Champagne Field & Robert H. Field P’21

Richard M. Finley Jr. ’83

David B. Fletcher ’67

Daniel R. Ford ’88

Jeffrey H. Freedman ’63

Lehre & David H. Fuller ’59, G’14 

Meredith Gadd

Arthur G. Gaetjens ’58 

William H. Gardner ’50

Francis F. Gatchell ’71

Sherri & Russell Gates P’21

Elizabeth & Peter G. Gaulton ’52, P’79 

Orla & Deren Gibson P’23

Christopher & Nichole Gilbert P’23, ’25

Thomas A. Glennon Jr. ’67

Allison Goddard 

Frederick S. Goodrich 

Tyler Goodwin

Pamela Puleo & Raymond A. Goulet P’18

Jo Anne & Peter Graham P’84, ’85 

Jeffrey M. Gray ’73 

Abigail M. Guay ’95

Mary Ann Guay P’95 

Tom Hail

Jane A. & David C. Hannon

Lisa Aranosian Hansen ’85 

Joshua A. Hanson ’21

Susan Happel

Carl M. Harris ’51 

Michael M. Hastings ’68 

Katie Seifert Haylon ’03 

Thomas Hemingway

Harold H. ’51 & Carolyn Henn P’82 

Daphne & James Herrick P’07

Lee R. Himelfarb ’64

Joseph & Dawn Hines P’23

Peter Hirsch ’73 

Jaime Hodgdon ’13

Peter F. Hoffman ’58 

Eric D. Hollingsworth ’09 

Jonathan E. Howe ’91

Joshua C. Howe ’03

Kathleen and Gary Howe

Thruston S. Hughes ’72

Sarah Brown Hunt ’99

Gabrielle O. S. Hunter ’16

William D. Jackson ’64

Douglas H. Johnson ’69

Sharon & Rick Johnson 

Lisa & Craig Joly P’18

Joy L. & James Jones P’98, ’01 

Kappa Sigma Fraternity

Linda & Gary M. Karelis ’66, P’07

Stephen R. Kates ‘ 55

Rachel & John Katsigiannis P’22

Thomas J. Keller ’62 

Keith J. Kelley ’96

Neil F. Kelliher ’60

Francis P. Kennedy ’67 

Konrad Kerr ’61 

Robin Kessler

Megan Killigrew

Kenneth W. King ’77

Madison M. Kirker ’20

John F. Klein Jr. ’83

John Knight

Gayle Korbell

Toby M. Kravet ’59 

Douglas J. Kreis ’87

Candace & Michael Landroche P’02 

Lauri Landry P’21

Carl D. Larson ’64 

Debra Larson

Gil I. Latz ’70

Michael W. Leahy ’78

Eunmi Lee & Youngjun Lee P’20

Quintrel S. Lenore Thomas ’06

Amanda Lombardo

Christine R. Louis P’19 

Nolan S. Love ’91

Laura Clements Luna ’03 

Heather Newman & George MacKinnon P’22

Amy Westergren Maheu ’88

Monique C. Majors ’88

Michael Manwaring

Terry Marsh

Douglas G. Martin ’62

James W. Martin ’67

Michael A. Mayo ’81 

Richard G. McAnern ’56 

Mike & Mara McCarthy P’21

Andrew McDonnell ’98

Susan & Harold McElroy G’23

Vernon S. McFarland Jr. ’57

Stephanie & Ray McGaw P’16

Marilyn & Thomas McLaughlin P’94

Jane McNulty 

Joseph T. McNulty ’68 

Jeffrey & Amy Michaud P’21 

Lydia Pastuszek & Brian Monahan P’13 

Charles S. Moore ’58 

Debbie Moore

Lisa & Tim Moreland P’22, ’24

William G. Morgan ’56, P’83 

Irving L. Morris Jr. ’49

Shannon Loring Mott ’92 & Don Mott 

Frederick A. Mullins Jr. ’52 

Michael J. Muzzy

Craig S. Nichols ’72 

John R. Nugent

Sean M. O’Brien

Kevin P. O’Connor ’83

Lawrence M. O’Grady ’77

Thomas & Dawn O’Neill P’21

Douglas M. Orne ’89

Caitlin Clements Paige ’01 

John K. Pandiscio ’83

Kimberlie & Keith Parker P’18

Catherine & Steven Patterson P’16, ’19, ’22 

Darryl A. Payne P’83, ’87 

Donna & Craig Perkins P’22, ’22, ’24

Sue & Joe Persio P’09 

Julie Foley Philbin ’98

Susan & Wilson Pile P’00 

Stephanie & Karel H. Pluhar P’10, ’12, ’14 

Dorothy Poli

Connor S. Pope ’17

Joshua D. Poupore ’98 

Shirley Powers

Nelda & James M. Pressly 

Elizabeth Preysner

Margaret & Jonathan Rand P’02, ’05 

Howard A. Raphaelson ’50 

Maryellen & Vincent Raspante P’18, ’21

Stacey & Darren Redman P’17

Jessica Remillard

Elizabeth Renaud

Elizabeth M. Rice P’91 

Ashley Brad Richards ’96 

Bryce Richmond

Susan C. Robichaud Brahaney 

Sandra Velazco & Neil Rodriguez P’20

Suzanne & Gregory Rollins P’21

Robert F. Rollins ’67 

Roger Roosa

Merrill & Kyle Roy P’23

Michelle & Matt Ruffle ’92

Jeanette & Thomas Ruffle P’89, ’92

Terry & Vanna Ruggles G’18, ’20, ’22, ’24

Mary Louisa & Henry Rutledge P’97, ’99 

George H. Saalfrank ’54 

Joseph H. Saliba ’19

Peter R. Saliba ’19

Karen & Andrew Sambrook P’22

Rima & Al Saplys P’20

Rolanda Sarkis P’24

Joseph Scala

Daniel Scannell

Sarah E. Schartner ’19

Janine M. Schifino P’01 

Jill & Carl Schoote P’22

Linda Gross Schutzman ’86 

Debby Schwaber P’03 

Alexandra and Robert Sedgley

Allison X. Segal ’20

David T. Segal ’83

Elizabeth H. Segal ’21

Dottie & Roland Seymour G’24 

James A. Shaka ’43

Charles Shattuck

Lisa & Peter Shaughnessy P’02 

Christopher B. Shepard ’63

James E. Shepard ’51

William S. Shepard ’53

Whit Sheppard

Spencer M. Smith ’10

Jean M. Snow 

Paul V. Sorrentino ’70 

Madison F. Stephen ’23

Richard A. ’66 & Judy Stewart P’00, ’02, ’04 

Deborah & Arthur Sutcliffe G’24 

Jannine & George Sutcliffe P’92, ’96 

Petra & William Swyers P’22

Josee & Michael Taylor P’22

Nathan M. Terry ’15

Dianne & Joseph Tersoni P’20

Michael T. Tersoni ’20

Emily A. Tessier ’12

Abby Thackston P’21

Tracy & Kevin Thrippleton P’22

Daniel P. Trask ’72

Kathy Traynor & Keith Donovan

Sharon Trudel

Anika R. Tullos ’19

Anya & Jeffrey Twarog P’22, ’25

Richard H. Vail ’60

Kelly and Douglas Wain P’20

David V. Wallerstein ’56

J. Emmet Walsh ’54 

Emily A. Warmington ’06

Walter J. Warner Jr. ’74

Bob West ’59 

Sarah L. Whitehead ’85

Richard F. Williams ’48, P’76, G’10, ’12, ’14

Judith & David Wilson P’01 

John E. Wilson ’65

William W. Winkler, Jr. ’64 

Joseph F. Wise ’52 

Jeremy Wong ’11

Robert B. Wood ’53 

David D. Wright ’66

John E. Xiggoros ’71

Lauren Finn Yoo ’05 

Tom Young

Victoria Young Chiverton ’76

Wu Wang & Wenyuan Zhang P’21 

Robert Zielinski ’65 

Honor and Memorial Gifts

In Honor Of:

Michael E. Baker P’83, ’85, ’87

Nancy H. & Edward Bohac

Jannine & George Sutcliffe P’92, ’96 

 

Arthur Berthold P’70, G’98

Nancy & David A. Berthold ’70, P’98

 

Christopher P. Bonafide ’96

Jackie & Philip P. Bonafide P’96, ’98

 

Michael P. Bonafide ’98

Jackie & Philip P. Bonafide P’96, ’98

 

Tara Brisson

Allison Goddard 

 

Wise Chabot ‘16

Donald Chabot & Wendy Wise P’16

 

Beverly & James R. Clements P’01, ’03

Thomas E. Callahan ’58 

 

Leah Corson ’15

Susan & Peter Corson P’15

 

William Cutler ’19

Julie & Alex Caldwell P’24 

 

Ellen H. & R. Thomas Finn, Jr. P’00, ’03, ’05

Beverly & James R. Clements P’01, ’03 

 

Abigail C. Gilbert ’23

Christopher & Nichole Gilbert P’23, ’25

 

Melvin Hamann

Andrea M. & Donald J. Hamann P’21

 

Paul N. Herrmann ’72

Daniel P. Trask ’72

 

Diane Hoff Rome

Jamie A. Rome ’80 & Dr. Leila Mankarious Rome P’22 

 

Ken Hollingsworth P’06, ’09

Christopher M. Bolte ’09

Laura & John Christiansen ’94

Martin T. Higgins ’07

Connor T. Maguire ’09

Melanie I. Marken ’83 

David T. Segal ’83

Shawn J. Sullivan ’82 

Ellen & Michael Terry P’15

Nathan M. Terry ’15

Bradley H. Thompson ’90 

 

J. Gordon Jeffries

Stephen K. Brigham

 

Clara F. MacDow ‘23

Susan & Harold McElroy G’23

 

Wilbur A. Marsh ‘38

Terry Marsh

 

Jane McNulty 

Christine R. Louis P’19 

 

Herbert B. Moore 

Steven N. Rogers ’83

 

Andrew D. Nagel ’10

Mary Frances & David Nagel P’10 

 

Rachel & Peter Saliba P’17, ’19, ’19  

Anne & Richard Howe P’91, ’93, ’99, ’03

 

Elizabeth Sheehan 

Kelli D’Amore

 

Walter R. Shepard ‘49  

Christopher B. Shepard ’63

 

Eliza & Merrick Smith

Jane A. & David C. Hannon

 

Emily A. Tessier ’12

Deb Tessier P’12

 

David & Vita Thiel P’24 

John Knight

Jessica Remillard

 

William H. Ulfelder ‘67

Anthony A. Tambone ’67

 

Laurie Costigan Watts ’94

Ronald J. Costigan P’94 

 

Robert E. Whitehead P’85

Charles A. Lawrence ’82

Frank E. Viano II ’77 

Sarah L. Whitehead ’85

 

Lawrence P. Wright ‘61 

David D. Wright ’66

 

Chuxiong Zhou ’18 

Joseph H. Saliba ’19



In Memory Of: 

William P. Baker ‘69

Michael M. Hastings ’68

 

Larry D. Bartell ’76  

Mary & Stephen M. Anderson ’65

Peter Badger

Bernicestine & Harold Bailey Jr. ’66

Janice & Michael E. Baker P’83, ’85, ’87 

Sarah S. Bird ’87 & Robert J. S. Roriston P’13

Geoffrey Blum P’09 

Bernice E. Bradin P’19

Frank Brown

Owen W. Cheney II ’76

Victoria Young Chiverton ’76

Beverly & James R. Clements P’01, ’03

Eleanor R. Duhaime

Jo Danna Farr

Robert M. Graham ’73

Tom Hail

Topher Hamblet ’94 

Thomas Hemingway

Anne & Richard Howe P’91, ’93, ’99, ’03

J.Terrill Judd ’70 

Kappa Sigma Fraternity

Gayle Korbell

Kristen Vaslet Kupperman ’06

Signe and George Kurian

Debra Larson

Duane & Carol Lowenstein P’18

Melanie I. Marken ’83 

Martha & Matthew P. Masiello ’90

April & David McElhinny P’13

Donald R. Miller ’75 

Debbie Moore

John M. ’64 & Kay Morton P’05

Suzanne & Charles C. Patten ’65, P’89 

Mary Jo & Stephen Robichaud P’03, ’06 

Jamie A. Rome ’80 & Dr. Leila Mankarious Rome P’22

Roger Roosa

Rachel & Peter Saliba P’17, ’19, ’19 

Daniel Scannell

Jolie & Jason B. Schlossberg P’16 

Holly & John Shaughnessy

Kevin & Elizabeth Sheehan

Richard A. ’66 & Judy Stewart P’00, ’02, ’04

Andrea Ban Tecce ’88 & Joseph Tecce ’88 

Jill & Robert O. Wilson H’16 

Tom Young

 

 

Freddy Bernstein

Lawrence C. Bernstein ’60

 

 

Sol Brandstatter & Esther Brandstatter  P’64

Stephan Brandstatter ‘64

 

 

Stephen Camann ’52, P’75

Allan L. Settlow ’52

Kevin & Elizabeth Sheehan 

 

 

Merial E. Stevens Clements 1921

Nelda & James M. Pressly 

 

 

Alpha Royal Curl

Nelda & James M. Pressly 

 

 

James R. Decatur ’85

Stephen Decatur P ’85

 

 

Ernest M. Fell, Jr. ’51

Elizabeth H. Fell DeWalt

 

 

Elizabeth A. Giffin ‘88 

Marta Luciano Caldwell ’88, P’19 

Amy Westergren Maheu ’88

Monique C. Majors ’88

 

 

Stuart S. Grossman ’46  

Harriet Grossman

Robin Kessler

 

 

John R. Gulnac

Robert W. Hicks ’51 

 

 

Paul Herrman ‘72

Timothy R. Purdy ’72 

 

 

Frederic C. Hirsch ’71  

Peter Hirsch ’73

 

Brenda Hodgman 

Callie C. Cook ’18

 

 

Irving P. Karelis ‘39 

Linda & Gary M. Karelis ’66, P’07

 

 

John F. MacMorran 

David A. Briggs ’71 

Daniel R. Ford ’88

Francis F. Gatchell ’71

Shirley Powers

John F. Klein Jr. ’83

 

 

Quinn C. McCusker ’11 

Matthew D. Butler ’11

Jeremy Wong ’11

 

 

John Moore

Stephan Brandstatter ‘64

 

 

Kevin P. O’Keefe ‘72 

Douglas D. Brown ’72 

Peter Hirsch ‘73

 

 

Lydia Pastuszek P’13  

Brian Monahan P’13 

 

 

Alexander J. Scott ’91

Robert H. Barber ’91

 

 

Scott R. Selvin

Frank P. Sroka, Jr. ’61 

 

 

Peter H. Shaughnessy, Jr. ‘02

Nicholas S. Chrissis ’03

Holly & John Shaughnessy 

 

 

Remy Steevensz 

Joselyn Fuller Cegelka ’14

 

 

Daniel F. Sullivan ’59, P’92 

Seth R. Clifford ’59

 

 

Patricia A. Wells P’95

Janice & Michael E. Baker P’83, ’85, ’87 

 

 

Charles A. Zion ‘65

J. Alexander Barber ’65